Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): I. világháborús front jelent katonákka... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lenard-Levy-Robert-1879-1936-I-vilaghaborus-front-jelent-katonakkal-lovakkal-Rezkarc-~II2749741
2749741
10290
429
Beschreibung: Lénárd Lévy Róbert (1879-1936): I. világháborús front jelent katonákkal, lovakkal. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. 18x28,5 cm.
: ekb