18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Rézműves Gyula (1943-), naiv roma festő: Tanya (vidéki udvar), 1984. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Kissé vetemedett. 50x70 cm