10430. 429. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Sugár Gábor (1976-): Cica. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras