10447. 429. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (29/100), üvegezett fakeretben, 20,5x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk