Vanek József (1880-1944): Art Deco hölgy. Vegyestechnika, papír. üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/429/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vanek-Jozsef-1880-1944-Art-Deco-holgy-Vegyestechnika-papir-uvegezett-serult-keretben-J~II2747219
2747219
10501
429
Beschreibung: Vanek József (1880-1944): Art Deco hölgy. Vegyestechnika, papír. üvegezett, sérült keretben. Jelzett. 39x22 cm
: pk