10644.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
I G B jelzéssel: Gémeskút. Színezett litográfia, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 22×32 cm