10767.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Pásztortűznél. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm