10754.
429. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 40×30 cm