10887.
429. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm