10885.
429. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm