10929.
429. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
William (Wilhelm) Unger (1837-1932): Lépcső Ravekko felé Amalfiból. Rézkarc,papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos. 18,5x13,5 cm