10947. 429. Gelaufene Fernauktion Stich
2 600 HUF
20
0 HUF
cca 1880-1900 Pozsony látképe, rotációs fametszet, papír, jelzett a metszete, üvegezett fakeretben, 10x17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk