Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2755297
19012
429
110000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) "S.G." monogramos nagykanál, 6 db, jelzett, h: 22 cm, nettó: 512 g
2755387
19013
429
130000
Ezüst(Ag) 9 db rátétes grófi címeres ezüst pengéjű kiskés + 3 db rátétes grófi címeres fém pengéjű kiskés, bruttó: 737 g 2755350
19014
429
110000
Ezüst(Ag) "S.G." monogramos nagyvilla, 6 db, jelzett, h: 22 cm, nettó: 493 g
2747169
19015
429
150000
Ezüst (Ag) kanna, jelzés nélkül, m: 21cm nettó: 677g
2720332
19016
429
120000
14k arany (Au) gyűrű smaragddal 0,5ct br 3 g, m: 51
2585250
19017
429
120000
2747179
19018
429
110000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 42x22cm nettó: 414g
2747177
19019
429
110000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 17cm nettó: 507g
2746176
19020
429
100000
Arany (Au/10k) gyűrű, bagett és briliáns csiszolású gyémántokkal, jelzett, össz: 0,25ct, bruttó: 2,1g, m: 54
2755697
19021
429
100000
Ezüst (Ag) vésett doboz, fabetéttel, jelzett, 14x20cm, bruttó: 548g
2746189
19022
429
100000
Arany (Au/14k) gyűrű, briliáns csiszolású, gyémántokkal, rubinokkal, smaragdokkal és zafírokkal, brillek össz. 0,12ct. egyéb kövek össz: 0,19ct jelzett, bruttó: 1,9g, m: 54. Certifikáttal.
2726957
19023
429
100000
Arany (Au/14k) díszes pecsétgyűrű, jelzett, nettó: 6,22g, m:63 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF