Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751620
19037
429
22000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) dísztálka. Jelzett. d: 17 cm, nettó: 137,6g 2755304
19038
429
55000
Ezüst(Ag) "P.W." monogramos nagykanál, 4 db, jelzett, h: 22 cm, nettó: 272 g
2747173
19039
429
70000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 15cm nettó: 306g
2747174
19040
429
70000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 15cm nettó: 332g
2749095
19041
429
60000
Ezüst (Ag) nyelű angol reggelizőkés, sérült dobozban, jelzett, h: 17 cm
2749572
19042
429
44000
Gorham Sterling angol ezüst (Ag) kínáló, jelzett, 202,5 g, d: 16,5 cm
2704559
19043
429
48000
Ezüstözött nyelű süteményes készlet, jelzett, dobozban, egyik nyél, javításra szorul.
2709326
19044
429
30000
Ezüst (Ag) borítású asztali quartz óra, működik, jelzett, m: 16 cm
2703190
19045
429
48000
Ezüst (Ag) nyelű desszertes készlet, jelzett, dobozban, h: 18 cm, cca. nettó: 144 g
2703398
19046
429
36000
Ezüst (Ag) 3 db sótartó 2 db üvegbetéttel, egyiken csorba, jelzett, nettó: 63 g, m: 3,5 cm
2703173
19047
429
Ezüst (Ag) nyelű halas kínáló dobozban, jelzett, sérülésekkel, cca. nettó: 40g, h: 26-28 cm 2747178
19048
429
40000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 11cm nettó: 171g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF