Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747176
19049
429
40000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) cukor szóró, jelzett, m: 14,5cm nettó: 180g 2747175
19050
429
55000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 14cm bruttó: 241g
2755077
19051
429
40000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 200 g, d: 19,5 cm 2756538
19052
429
36000
Arany (Au/9k) strassz köves antik ékszer szett, 3 db-os, gyűrű és fülbevalópár. Jelzett, össz. bruttó: 6,8 g, gyűrű m: 51. Eredeti, korának megfelelő állapotú dobozban. 2697626
19053
429
80000
Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
2644333
19054
429
50000
Ezüst(Ag) masszív halas fűszertartó pár kanalakkal, jelzett, 7×3,8 cm, 5,5 cm, nettó: 173,6 g
2755786
19055
429
40000
Ezüst (Ag) veretes bőr névjegytartó, zománcozott lófejes díszítménnyel, hüllőbőr, moare anyaggal bélelve, jelzett, korának megfelelő állapotban, 13,5x10,5cm
2725793
19056
429
26000
Ezüst (Ag) gyűrű gyémánttal 0,04 ct, certifikáttal 1,86 g m:62 Tanúsítvánnyal
2752031
19057
429
28000
Ezüst (Ag) medál türkízzel 5x3 cm 8,5 g
2746171
19058
429
50000
Arany (Au/18k) fehérarany foglalatban, tenyésztett gyöngy és brill (2x0,05ct) fülbevaló pár. bruttó: 5,1g. Jelzett. 2750724
19059
429
48000
Ezüst (Ag) I. világháborús katonák aláírásával vésett, emlék cigaretta tárca, Weinachten 1917. Nemesi monogrammal. Jelzett, 10x8cm. Nettó: 103g 2747150
19060
429
Arany (Au) kis rögök medálban, jelzés nélkül, bruttó: 1,92g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF