11790.
429. Gelaufene Fernauktion
Antik
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
2 db ezüstözött alpakka talpas pohár, vésett monogrammal, XX. sz. eleje körül, jelzett, koruknak megfelelő állapotban, m: 16,5 cm