11792.
429. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
2 db réz relief, ón alapon antik jelenetekkel. 31x5,5 cm, 26x5,5 cm Fa keretben- XIX. sz.