11789.
429. Gelaufene Fernauktion
Antik
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Gebrüder Hepp ezüstözött alpakka kiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 12 cm