11899.
429. Gelaufene Fernauktion
Antik
4 400 HUF
11,67 EUR, 12,57 USD
Szecesszió (Jugendstil) fényképalbum, bársony borítással, réz veretekkel, fém csattal, 1900 körül. Kopott, fotók nélkül, albumlapok sérültek, középső historizáló stílusú veret feltehetően pótolt. 26x21x5 cm