2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition