12339. 429. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
10 000 HUF 26,53 EUR, 28,57 USD
0 HUF
Kínai festett selyem kép, pillangós, üvegezett keretben, jelzett, 16x9cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras