10 000 HUF
Triumphator mechanikus számológép, XX. sz. közepe. Masszív fém házzal, hátulján Budapesti Műszaki Egyetem fémplakettjével jelzett. Sorozatszám: 181224. Korának megfelelő állapotban. 34x15x14 cm / Vintage mechanical pinwheel calculator, with metal case, serial no.: 181224.