11950. 429. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
9 000 HUF
0 HUF
Anonim szobrász: Gondolkodó lány. Gipsz. Sérülésekkel, repedésekkel. m: 95 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras