12027.
429. Gelaufene Fernauktion
Uhren
300 000 HUF
795,76 EUR, 857,14 USD
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm