12003. 429. Gelaufene Fernauktion Uhren
26 000 HUF
0 HUF
Omega zsebóra, Ezüst, jelzés nélkül (Ag), pikkelyes tokkal, jelzett tok, jelzett szerkezet: Omega, sérült számlap, működik. Tisztításra szorul d: 50 mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras