Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2748852
32752
429
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1900. "Jézus / Szeplőtelen fogantatás" ezüstözött fém vallási érem (32mm) T:2 patina
2704194
32753
429
Numismatik
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége)" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (15x19mm) T:1-
2561722
32754
429
Numismatik
~1918-1919. "Éljen a Magyar Nemzeti Tanács" Zn jelvény (25mm) T:1-
2754428
32755
429
Numismatik
1927. "X.Internationalis Zoologicus Congressus Budapest" fém kitűző, hátoldalon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1-,2 2753800
32756
429
Numismatik
~1930. "Budapesti Savoyai Jenő Olasz Királyi Iskola" zománcozott bronz jelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." gyártói jelzéssel (22x12mm) T:2 apró karcok, patina / Hungary ~1930. "Universita Italiana per Stranieri Perugia" enamelled bronze badge, on the back with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ-ÚT 5." maker's mark (22x12mm) C:XF slightly scratched patina 2711831
32757
429
Numismatik
~1930. "Hungária Vegyi és Kohóművek R.T." fém jelvény hátlapon "10" sroszámmal (37mm) T:2 2753778
32758
429
Numismatik
~1930. "Magyar Általános Hitelbank - Altiszt" festett sárgaréz gomblyukjelvény (36mm) T:2 2747631
32759
429
Numismatik
~1930. "Patrona Hungariae O.P.N. / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket" aranyozott Br medál szalagon (30mm) T:2 2756295
32760
429
Numismatik
~1930. "Szent Imre" kétoldalas, Al medál (2db, egyik sérült mellszalaggal) (31mm) + DN "Kiváló Véradó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül (40mm) + 5db-os jelvénytétel, közte ~1970-1980. "Hűséggel a Nép Egészségéért" zománcozott, aranyozott fém jelvény eredeti műanyag tokban (2db) + ~1960. "József Attila Olvasómozgalom" zománcozott bronz jelvény T:1-2-
2718981
32761
429
Numismatik
~1930. "Toldi Bábszínjáték" sárgaréz jelvény T:2 2748396
32762
429
Numismatik
~1930. "Toldi a farkasokkal" bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N. Sándor u. 6" gyártói jelzéssel T:2 1781836
32763
429
Numismatik
~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF