32836.
429. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 400 HUF
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, az egészségügyben dolgozók számára, eredeti, sérült tokban T:1-