1962. "Coupe de l'Europe Centrale / Vainqueur - 1962 (Közép-európai Kupa / Győztes 1962)" peremén jelzett arany díjérem az öt résztvevő ország zománcozott címerével, eredeti tokban (17,05g/0.585/31mm). A Közép-európai Kupában öt ország klubcsapatai vettek részt, ezek Magyarország, Jugoszlávia, Ausztria, Olaszország és Csehszlovákia voltak. 1962-ben az olasz Bologna és a Vasas nézett farkasszemet a...
Németország 2013. "A modernitás pápája" emlékérem szett dekoratív papírtokban, benne "Ferenc pápa" Au emlékérem tanúsítvánnyal (3,11g/0.585) + 4xklf nagyméretű aranyozott, ezüstözött fém emlékérem: "I. János Pál" + "II. János Pál" + "XVI. Benedek" + "Ferenc" (68mm) T:PP Germany 2013. "The Pope of Modernity" commemorative medallion set in decorative paper case, with "Pope Francis" Au commemorative ...