31175.
429. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Az Iskoláért / Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola átépítésében kifejtett tevékenységéért" kétoldalas öntött Br emlékplakett dísztokban (90mm) T:2 a tok kissé sérült