11667.
429. Gelaufene Fernauktion
Gläser
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm