Künstlerkarten Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763177
23474
430
Art postcards
Ansichtskarten
T1/2
Szegény ember - rézkarc. Kéve művészegyesület kiadása s s: Barcsay Jenő
2763170
23475
430
Art postcards
Ansichtskarten
T1
Molnár F. Sziklai Jenő kiadása, Magyar Művészek képeslapjai I. - sziluett s: Spiegel Imre
2763174
23476
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Tárogató (Tollrajz) s: Körmendy Muraközy László (EK)
2763173
23477
430
Art postcards
Ansichtskarten
T3
1901 Száz anyós egy sorba... / mother in law humour, litho s: Hegedűs-Geiger (EB) 2763291
23478
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2
1917 Polnisch Blut / Lengyel katona hölgy / Polish military lady soldier. Erkal No. 324/2. s: Usabal 2763303
23479
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Sziluett pár / Silhouette couple s: Manni Grosze (kopott sarok / worn corner)
2763742
23480
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Le cocu récalcitrant / Erotic lady art postcard. B.M. Paris 509. s: Xavier Sager
2763739
23481
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Salambo. Palais du Costume Projet Félix / Erotic lady art postcard. Imp. les Lemercier, Paris litho s: Japhet (EK)
2763736
23482
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Fogkefe. Egy jó kislány viselt dolgai I. sorozat 1. szám / Toothbrush. Hungarian art postcard s: Kozma Lajos (Rb)
2763306
23483
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1911 Fleurs d'Hiver / Tél Virágai / Flowers of Winter. K.F. Paris 4299. s: Xavier Sager (fl) 2763311
23484
430
Art postcards
Ansichtskarten
T2
1918 Neuzeitlicher Beruf / Modern szakma: kéményseprő nő, feminista képeslap / Modern profession: chimney sweeper lady, feminist postcard. M.M.S. W. III/2. 2763172
23485
430
Art postcards
Ansichtskarten
T3/4
1908 Secession Wien / Viennese Secession - Kézdi-Kovács László festőművész levele Bécsből (EB) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF