17459.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Csodák könyve. Szent hagyományok és népies mondák, melyekben százötven csoda és legenda foglaltatik. Százötven képpel dÃszesÃtve. Bp., 1914., Rózsa K- ás Neje, 252 p. Félvászon-kötés, kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal.