17463.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. dy Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1934., Genius. 255 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.