17483.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Racine, [Jean]: Berenice. Tragédia. Ford.: Benedek Marcell. Szalay Lajos rajzaival. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 118+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.