17482.
430. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Thomas Mann: A kiválasztott . Ford.: Jékely Zoltán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbÅ‘r-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyomokkal. Számozott (1082./1100) példány.