1940 A Ciszterci Rend Budapesti Szent Imre Gimnáziumának évkönyve az 1939-40. iskolai évről az iskola fennállásának XXVIII. évében. Közzétette: Brisits Frigyes. Bp., 1940, Iskola Igazgatósága. Papírkötésben, kissé sérült borítóval.
Zemplén György-Horváth Konstantin: A Ciszterci Hittudományi Főiskola és a Ciszterci Tanérképző Főiskola évkönyve az 1942-43. tanévre. Veszprém, 1943., Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötés.
Károlyi Bernát OFM: Magyar ferencesek Kína felé... Egy misszionárius útinaplója, Budapest-Sanghai. Bp., 1942, Ferences Missziók Országos Ügyvivősége (Ferences világmissziók 5.). Papírkötésben
Püspöki Nagy Péter: Rozsnyó város címere. Heraldikai tanulmány a történelmi címer folújításához. Bratislava/Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban, egy-két lapszélen kis sérülésnyommal.