10260. 430. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
0 HUF
Prokop Péter (1919-2003): Megdicsőült király, 1968. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 70×45 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras