10259. 430. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
55 000 HUF
0 HUF
Prokop Péter (1919-2003): Napraforgók és szilvák, 1976. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 70×66 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk