11656.
430. Gelaufene Fernauktion
Antik
4 400 HUF
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval, 31,5x25x5 cm