11563.
430. Gelaufene Fernauktion
Antik
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Choki Eishosai (ukiyo-e művész: Nakai Kan Izutsuban és a Fuseyaq gésa az Ogiyában. XX. századi reprodukciós fametszet, papír. Üvegezett keretben. Jelzett a nyomaton. 36x24cm