Cukorkás kehely. Rózsaszín üveg, kézzel festett, rajta ezüstözött piti... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/430/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500010/Cukorkas-kehely-Rozsaszin-uveg-kezzel-festett-rajta-ezustozott-pitizo-kutya-figura-Ezu~II2763599
2763599
11564
430
Antique
Beschreibung: Cukorkás kehely. Rózsaszín üveg, kézzel festett, rajta ezüstözött pitiző kutya figura. Ezüstözött talppal.XIX. sz. Kopott. 30 cm
: nagy_andras