3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Régi, nagyméretű zománcozott fém tésztaszűrő, alján koronás magyar címeres jelzéssel, XX. sz. első fele. Zománcsérülésekkel, d: 30,5 cm