cca 1978 Balásy Pál (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Lánchídi részlet), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x27 cm
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Őszi erdő), ezüst zselatinos fotópapíron, 27,5x19,5 cm
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Borsóaratás), ezüst zselatinos fotópapíron, 28,5x20,5 cm
cca 1982 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Motorverseny), ezüst zselatinos fotópapíron, 20,7x29,2 cm
cca 1984 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Vége), ezüst zselatinos fotópapíron, 17,7x30 cm
Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyítás fotópapírra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm