12726.
430. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.