1989 Bárdos Lajos - Misék, motetták, himnuszok. A szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola vegyeskara. Bakelit hanglemez, II. János Pál pápa ALÁÍRÁSÁVAL! Kiadói papírtokban.
cca 1970-1990 6 db zenei kiadvány kottákkal, főleg jazz, közte: Allan Holdsworth, John Coltrane, Pop Folklore Jazz Solo, Al di Meola, Paco de Lucia, Mickey Baker's Jazz Gitarre, angol ill. német nyelven, vegyes állapotban
Franz Abt: Abt-Album. Ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Klavierbegleitung. Leipzig, é.n., Edition Peters. 61 p. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, előzéklap kissé sérült.