Uhren Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743318
11781
430
200000
Watches
Arany (Au) fehérarany tokos Longines karóra, mechanikus szerkezettel, működik, brillekkel ékítve, jelzett, d: 18mm, bruttó: 9,8g 2199937
11782
430
24000
Watches
2765609
11783
430
22000
Watches
Fossil arany színű női karóra, quartz, elemcserére szorul, szép állapotban, dobozában, papírokkal, d: 40 cm 2749809
11784
430
11000
Watches
1996 Breitling quartz karóra, acél szíjjal, jelzett, eredeti sérült dobozban, papírokkal. Nem jár, nincs kipróbálva. d: 40 mm 2762930
11785
430
Watches
MOM asztali vekker, nem működik, kopott, m: 12 cm 2671856
11786
430
15000
Watches
2714464
11787
430
Watches
Felesütős, ingajáratos falióra, festett fém számlappal, működő, jó állapotban, kulccsal, fa tokkal 50 cm
2726830
11788
430
Watches
Imhof réz asztali óra, mechanikus szerkezettel, működik, m: 25 cm 2739746
11789
430
Watches
Rhythm falióra, ezüst színű óraházban. A falióra fehér - ezüst számlapos. Arab számos. 1 db ceruza elemmel működik. Átmérője: 35 cm. 2762681
11790
430
Watches
Casio 1349 ABX-20 kvarc férfi karóra, eredeti dobozában, leírással, használatlan állapotban 2761776
11791
430
Watches
Doxa Anti-Magnetic kézi felhúzós karóra, működik, jó állapotú számlappal, sorszámozott fém tokkal, kisebb kopásnyomokkal, kissé karcos üveggel, d: 35 mm 2764160
11792
430
Watches
Pobeda kézi felhúzós karóra szép számlappal. Jól működik d: 37 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF