Ambrus Béla: A Magyarországi Tanácsköztársaság pénzrendszere. Akadémiai Kiadó, Budapest, 1979. Használt, jó állapotú kötet, a külső papír védőborító kopott, szakadt.
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex librissel. Használt, de nagyon jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
Baloghné Ábrányi Hedvig - Soós Ferenc: Százéves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-2001. Agrumentum Kiadó - Magyar Numizmatikai Társulat, 2001. Használt, jó állapotban.
Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek - Pengő és Forint 1926-1973. Budapest 1974. + Juhász Andor: Modern ezüstpénzek, emlékpénzek. Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1970. Használt állapotban, az egyik kötet gerince sérült.
Szerk.: Dr. Besnyő Károly, Ruda Ilona: A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Budapest,1966. Használt, jó állapotban, a külső védőborító több helyen szakadozott.
Érdy János: Erdély érmei. Magyar Mercurius kiadó, Budapest, 2010. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása, sorszámozott (734. példány), képatlasszal. Új állapotban
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Magyar, angol, latin, és német nyelvű kötet, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval. Használt, nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.
Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. II. kiadás. Történelemszakköri Füzetek 14.,Tankönyvkiadó, Budapest,1987. Használt, jó állapotban.