11084. 430. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Apátfalva, erős kopásokkal, d: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert