11090. 430. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Antik kézzel festett népi fajansz tányér, jelzett: Telkibánya, erősen kopott, d: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert