11154. 430. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Frank kerámia Donald Kacsás kerámia lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibás. m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert